Newsletter i Komunikat PZK
Dodane przez SP5ELA dnia 2017-01-11 / 17:21
Informacja administratora systemów informatycznych PZK 
               UWAGA! Aktualizacja - 13.05.2020 r.

Newsletter PZK
 
a) Komunikaty środowe PZK.
Komunikaty PZK (środowe), wcześniej tzw. Komunikaty sekretariatu ZG PZK są wysyłane pocztą elektroniczną w każdą środę w ramach subskrypcji (e-mail) do osób zainteresowanych wiadomościami organizacyjnymi Polskiego Związku Krótkofalowców oraz informacjami dot. innych podmiotów, ale związanymi z krótkofalarstwem. Do chwili obecnej (03.2018 r.) adresy subskrybentów (było ich około 300) dopisywał administrator. Aktualnie zostało to zautomatyzowane.

Aby otrzymywać Komunikat PZK (środowy), należy wysłać wiadomość (e-mail) na adres:

 komunikat-pzk@pzk.org.pl z tekstem "subscribe" w temacie wiadomości (subscribe - bez apostrofów).

Aby zrezygnować z subskrypcji należy wysłać wiadomość z tekstem "unsubscribe" w temacie.

*Oczywiście należy to zrobić ze swojego aktywnego i poprawnie działającego konta poczty elektronicznej (e-mail).

Admin IT PZK - SP5ELA


c) Biuletyn Informacyjny PZK (Newsletter PZK).
Biuletyn Informacyjny PZK rozsyłany jest pocztą elektroniczną (e-mail) do osób zainteresowanych wiadomościami organizacyjnymi Polskiego Związku Krótkofalowców. Ukazuje się nieregularnie, w zależności od ilości informacji Zarządu Głównego, prezydium ZG i Głównej Komisji Rewizyjnej PZK.

Aby otrzymywać biuletyn, należy wysłać wiadomość (e-mail) na adres newsletter@pzk.org.pl z tekstem "subscribe" w temacie wiadomości. Aby zrezygnować z subskrypcji należy wysłać wiadomość z tekstem "unsubscribe" w temacie.
 
W obu powyższych przypadkach zapisanie się i wypisanie się jest zautomatyzowane i przebiega dwuetapowo. Otrzymujemy zawsze mail z linkiem w celu potwierdzenia operacji (zapisu do subskrypcji, lub rezygnacji z niej).

 Biuletyn Informacyjny PZK został jako pierwszy objęty systemem automatycznej subskrypcji. Dane adresowe e-mail zostały pobrane z systemu elektronicznej ewidencji członków PZK OSEC. Część adresów e-mail była błędna, zawierała przecinki zamiast kropek, apostrofy, niekompletne domeny. Błędy te wynikają z nieuważnego wpisywania danych członków do OSEC przez OT PZK. Adresy te zostały poprawione w trybie manualnym (przez SP5-73-002). W systemie elektronicznej ewidencji członków PZK - OSEC są dalej błędne (te dane mogą poprawić tylko OT PZK). Biuletyn Informacyjny PZK został rozesłany do około 3500 subskrybentów. Z 4100 członków PZK adresy poczty elektronicznej ma wpisane do systemu około 3200.

*Aktualizacja: 7.03.2018 r.

[Info: SP5ELA]

Newsletter PZK