Młodzież w eterze 2012 - międzynarod. obóz belgijsko-holenderski
Dodane przez SP7TEV dnia 2012-08-06 / 01:02
Latem 2012 roku odbędzie się w Belgii młodzieżowy obóz krótkofalarski (pn. "Youngsters On The Air 2012"), organizowany przez przez Komisję UBA ds. Młodzieży (Belgijski Związek Krótkofalowców) oraz przez krótkofalowców holenderskich. Obóz będzie zlokalizowany blisko granicy z Holandią. W trakcie tygodniowego obozu wielu młodych krótkofalowców z 9 różnych krajów europejskich weźmie udział w różnorodnych działaniach: zawody, ARDF, prezentacje, "polny dzień", odwiedzanie stacji radiowych itp. Będzie to dla młodych krótkofalowców wielkie przeżycie, którego nigdy nie zapomną.

Podczas obozu młodzi krótkofalowcy będą używać specjalnego znaku wywoławczego ON4YOTA.

Termin: 19 - 26 sierpnia 2012 r.

Uczestnicy: 9 zespołów z różnych europejskich stowarzyszeń członkowskich 1. Regionu IARU. Zespół składa się z lidera (może to być osoba starsza) oraz 4 członków w wieku 18 - 25 lat.

W przedsięwzięciu uczestniczą następujące kraje: Rumunia, Słowenia, Szwecja, Finlandia, Estonia, Irlandia, Niemcy, Belgia i Holandia.

Dodatkowe informacje dostępne są w broszurze pod podanym adresem.

Adres do pobrania broszury informacyjnej o projekcie (wersja angielskojęzyczna): http://www.iaru-r1.org/index.php?option=com_remository&Itemid=173&func=fileinfo&id=442

Adres informacji pierwotnej: http://www.iaru-r1.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1024:youngsters-on-the-air-2012-belgium-the-netherlands&catid=73:youth-general&Itemid=219


Autor informacji: Lisa Leenders, PA2LS - Koordynator 1. Regionu IARU ds. Młodzieży

Tłumaczenie: Paweł Zakrzewski, SP7TEV - Oficer Łącznikowy IARU - PZK