Korespondencja z administratorem.
Dodane przez SP5ELA dnia 2011-03-16 / 15:10
Witajcie członkowie!
W korespondencji z administratorem portalu PZK proszę używać tylko i wyłącznie adresu administracyjnego: admin(0)pzk.org.pl
Wszystkie inne konta systemowe, moje prywatne adresy email nie służą do tego celu. Niektórzy z Was prowadzą jakieś zaawansowane badania w wyszukiwaniu moich adresów. Potem efekt jest taki, że komuś może się wydawać, że administrator nie czyta poczty. W korespondencji na tzw. "priva" na portalu PZK również proszę nie zgłaszać żadnych próśb dedykowanych do administratora.
Odpowiadam na każdego maila, żadna sprawa nie pozostaje bez odpowiedzi. Niektóre sprawy wymagają  analizy i niekoniecznie odpowiedź jest natychmiastowa.

Przypominam, że na portalu PZK jest zaimplementowany mechanizm (po zalogowaniu) zgłaszania NEWSÓW do publikacji. Zgłaszanie NEWS-ów w innym trybie jest niepoprawne. Proszę zapoznać się z zasadami publikacji materiału na portalu PZK:

http://pzk.org.pl/articles.php?cat_id=31

W nadsyłanych ww mechanizmem materiałach do publikacji proszę starać sie redagować poprawnie treści oraz podpisywać jednoznacznie materiał imieniem i znakiem zgłaszającego materiał do publikacji.

73, Zygmunt Szumski SP5ELA
Administrator portalu PZK