PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
90 YEARS OF PZK
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3454 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze w OT 31 PZK
Opcje newsa
OT PZK wiadomości
Zgodnie z zapowiedzią w niedzielę 15.12.2019 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Rybnickiego Oddziału Terenowego PZK (OT 31 PZK) w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie na które przybyło i zarejestrowało się 43 członków oddziału, co stanowi 33% spośród wszystkich członków OT 31.
Zebranie odbyło się w towarzystwie Wiceprezesa PZK, kolegi Tadeusza SP9HQJ. Zebraniu przewodniczył Eugeniusz SQ9HZM. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności Prezesa, Skarbnika i Przewodniczącego Oddziałowej Komisji Rewizyjnej OT 31 PZK udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybrano nowe organa władzy Rybnickiego Oddziału Terenowego PZK.

Zarząd:
 1. Prezes - Eugeniusz SQ9HZM
 2. Wiceprezes - Wiesław SQ9V
 3. Skarbnik - Rudolf SP9RCF
 4. Sekretarz - Adam SQ9S
 5. Członek Zarządu - Andrzej SP9N
OKR:
 1. Grzegorz - SQ9NOS Przewodniczący
 2. Czesław - SQ9ANT
 3. Mariusz - SQ9DIQ
 Delegaci na Zjazd Krajowy PZK:
 1. Eugeniusz SQ9HZM
 2. Andrzej SP9N
 3. Józef SP9HVW zastępca
Po krótkiej przerwie głos zabrał kol. Wiceprezes PZK Tadeusz SP9HQJ i przedstawił sytuację naszego Związku. Zebrani dowiedzieli się, że sytuacja finansowa PZK jest stabilna, a hejt naszej organizacji na niektórych forach jest nieuzasadniony. Kolega Wiceprezes przedstawił problemy z funkcjonowaniem platformy logSP i poinformował wszystkich o przebiegu ostatniego posiedzenia ZG PZK oraz o przygotowaniach do obchodów w przyszłym roku 90 rocznicy powstania Polskiego Związku Krótkofalowców. Wiceprezes podziękował kolegom Wiesławowi SQ9V, Adamowi SQ9S oraz Hubertowi SP9MDY za pracę na rzecz całego PZK. Na koniec kol. Tadeusz SP9HQJ zachęcał do pisania historii związanej z krótkofalarstwem i rozdał wśród zebranych płyty CD z opracowaną przez siebie historią klubu SP9KJM.

Następnie Komisja Uchwał i Wniosków przedstawiła wnioski o podwyższeniu składki oddziałowej i likwidacji opłaty oddziałowej tzw. wpisowego przez nasłuchowców. Zebrani jednogłośnie i pozytywnie opowiedzieli się za wnioskodawcami.
Prezes nowo wybranego Zarządu OT 31 PZK przedstawił zebranym najważniejsze kierunki działalności Zarządu i plany na przyszłość.
W punkcie obrad pt. "wolne wnioski" kol. Waldemar SQ9OUK sprowokował do dyskusji temat zaangażowania się oddziału, klubów krótkofalarskich i indywidualnych nadawców w promocję naszego hobby wobec starzenia się naszych szeregów.
Z uwagą zostało wysłuchane omówienie przez Eugeniusza SQ9HZM Współzawodnictwa Oddziałowego przeprowadzanego w ramach zawodów SP DX CONTEST, jego rozliczaniu i roli w aktywacji Oddziałów Terenowych swoich członków do uczestnictwa w zawodach.
Zebranie przebiegło sprawnie oraz w koleżeńskiej atmosferze i zakończyło się przed południem.

Info: Eugeniusz SQ9HZM

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

66,436,075 Unikalnych wizyt