PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
85 YEARS OF PZK
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Dyplom Polska
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(4159 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Użytkowników online
Gości online: 6
Użytkowników online: 1
RSS

IARU, UARL, PZK - spotkanie w Warszawie
Opcje newsa
Komunikaty PZKW dniach 2 i 3 lutego 2018 r. odbyło się w Warszawie spotkanie przewodniczącego Komitetu Wykonawczego 1. Regionu IARU Dona Beattie G3BJ z przedstawicielami UARL i PZK. Ukraiński Związek Krótkofalowców reprezentowali: Anatoly Kirilenko UT3UY, prezes UARL oraz Yuri Zaskaleta UT7UW, wiceprezes UARL. Polski Związek Krótkofalowców, jako gospodarza spotkania, reprezentowali Waldemar Sznajder 3Z6AEF – prezes PZK oraz Tomasz Ciepielowski SP5CCC, który zadbał o całą logistykę spotkania, pełniąc także rolę tłumacza (rosyjski/angielski) oraz facylitatora.

Spotkanie przewodniczącego 1. Regionu IARU z przedstawicielami UARL miało na celu wyjaśnienie problemów, jakie w ostatnim czasie pojawiły się w ruchu krótkofalarskim na Ukrainie, a dotyczących współpracy pomiędzy organizacjami radioamatorskimi i działalności ukraińskiego biura QSL. Polski Związek Krótkofalowców uczestniczył w spotkaniu jako gospodarz i facylitator, a nie jako strona w rozmowach.

Poza oficjalnym programem odbyło się także spotkanie prezesów UARL i PZK, na którym stwierdzono wolę ściślejszej współpracy organizacji i wymiany doświadczeń, a także wzajemnego udziału w najważniejszych wydarzeniach obu stowarzyszeń. Kolejne bezpośrednie spotkanie robocze przedstawicieli UARL i PZK planowane jest najpóźniej w czerwcu, na Ham Radio we Friedrichshafen.

Dziękuję Tomaszowi Ciepielowskiemu SP5CCC za znakomitą organizację spotkania oraz nieocenioną pomoc w rozmowach IARU-UARL.

Waldemar Sznajder 3Z6AEF
Prezes PZK


Niezatapialni

Uczestnicy spotkania w Warszawie: Tomasz SP5CCC, Waldemar 3Z6AEF, Don G3BJ, Anatoly UT3UY i Yuri UT7UW.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy

Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone   |   Administracja techniczna - Zygmunt Szumski SP5ELA. Kontakt: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

41,901,106 Unikalnych wizyt